HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Haktaş Tabela ve Reklamcılık

HAKTAŞ TABELA & REKLAMCILIK olarak Açıkhava reklam sektöründe öncü, yenilikçi ve kurumsal bir firmayız. 2012 yılından bugüne Açıkhava reklam sektöründeki teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve üstlendiği her proje ile büyümeye devam ediyoruz.

Neler Yaparız

 

TABELA

Tabela Alüminyum Tabela Işıklı Tabela Işıksız Tabela Kutu Harf Tabela Yönlendirme Tabelası Alüminyum Oyma Tabela Display Tabela Pleksi Harf Tabela Polikarbon Tabela Totem Tabela Billboard Tabela Neon Tabela Led Tabela Yönlendirme Tabelaları Çatı Tabelaları.

 

DİJİTAL BASKI

Araç Giydirme Folyo Giydirme Vinil (Branda) Baskı Mesh Baskı Magnet Baskı Kanvas Baskı Onevson Fotoblok - Forex Vinil Tabela Kırlangyrak Roll-Up Örümcek Stand Bas-kes.

 

ARAÇ GİYDİRME

Araç Renk Değişim, Araç Reklam Giydirme, Araç Yazı Kesim Uygulama, Magnet.

MİSYONUMUZ

MİSYONUMUZ

HAKTAŞ REKLAM

Kurumsal kimliğinizin korunması, uygun malzeme ve tasarımın seçimi, kaliteli ve garantili malzemelerden çağdaş üretim teknikleri ile ürünlerin hazırlanması ve uzman montaj ekibi sizlere ulaştırılması esas alınmıştır. HAKTAŞ TABELA & REKLAMCILIK genç ve alanında uzman kadrosuyla kalite olgusu çerçevesinde sizlere hizmet vermeyi sürdürmektedir.

VİZYONUMUZ

VİZYONUMUZ

HAKTAŞ REKLAM

Açık Hava sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğunuz ürünleri, yüksek kalite ve uygun koşullar ile hizmetinize sunuyoruz. Her ölçekteki müşterimize, kendisine uygun şartlarda hizmet sunuyor, iş hacmi ne olursa olsun kalitemizden asla ödün vermiyoruz!