HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Haktaş Tabela ve Reklamcılık

Bünyesindeki dinamizm yaptığı işlere en etkili ve modern şekilde yansıtan sizi de yaratıcı ve yenilikçi dünyasına davet ediyor

Neler Yaparız

 

TABELA

Tabela Alüminyum Tabela Işıklı Tabela Işıksız Tabela Kutu Harf Tabela Yönlendrme Tabelası Alümnyum Oyma Tabela Display Tabela Pleksi Harf Tabela Polkarbon Tabela Totem Tabela Blboard Tabela Neon Tabela Led Tabela Yönlendrme Tabelaları Çatı Tabelaları.

 

DİJİTAL BASKI

Araç Giydirme Folyo Giydirme Vinil (Branda) Baskı Mesh Baskı Magnet Baskı Kanvas Baskı Onevson Fotoblok - Forex Vinil Tabela Kırlangyrak Roll-Up Örümcek Stand Bas-kes.

 

ARAÇ GİYDİRME

Araç Renk Değişm Araç Reklam Giydirme Araç Yazı Kesim Uygulama Magnet

MİSYONUMUZ

MİSYONUMUZ

HAKTAŞ REKLAM

İstanbul’da 2008 yılında kurulan grafik tasarım, tabela, dijital baskı, araç giydirme, cephe giydirme, promosyon, matbaa hizmetler sunan bir iletşim firmasıdır.

HAKTAŞ REKLAM, her bir kendi alanında tecrübe sahibi, eğitimli ve genç isimlerin oluşturduğu, proje yapısına göre kendisini şekillendiren ve en yüksek verimi ortaya koymayı amaçlayan çağın ilersni hedefleyen, rekabetten çekinmeyen hizmet firmasıdır.

VİZYONUMUZ

VİZYONUMUZ

HAKTAŞ REKLAM

Haktaş Reklam, 300'ün üzerindeki şirketi ve 25 bini aşkın çalışanıyla müşterisiyle üstün teknoloji, yüksek marka kalitesi ve dinamik bir insan kaynağı ile hizmet vermektedir.

Amacımız, geniş hizmet alanı, gelişmiş imkanları ve ekipman yapısıyla siz en iyi şekilde tanıtan ürünler ortaya çıkarmaktır.